Запорізькі гвардійці присягнули на вірність українському народові

20 травня у 9 полку оперативного призначення пройшли урочистості з нагоди складання військової присяги. Свято розпочалось з винесення бойового прапора та виконання Державного гімну. Після цього до молодих

гвардійців та батьків військовослужбовців звернувся командир частини полковник Олександр Хоменко: «Пройшовши через тяжкий та виснажливий курс підготовки, кожен з Вас проявив неабияку стійкість, мужність та силу волі. І сьогодні Ви доказали кожному, що перед нами стоять не просто юнаки, а справжні захисники своєї держави. Вітаю Вас!». Далі лунали виступи у ході яких молоде поповнення вітали з цією визначною подією та бажали міцного здоров’я, витримки та хоробрості.

 

Також до урочистостей приєднався настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей отець Віктор, який виступив з Божим благословенням та освятив особовий склад полку і гостей частини. Свято завершилось яскравим та неповторним виступом військового оркестру, який своєю грою дуже вразив усіх присутніх. У той час, як бійці здавали зброю, командир частини провів бесіду з їх батьками та відповів на усі турбуючи питання. Після цього молоді гвардійці вийшли у своє перше звільнення в місто.

Редактор Анатолій Гололобов