Запорізькими правоохоронцями викрито хабарників, які "торгували" місцями на цвинтар

Працівниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Служби безпеки України припинено злочинну діяльність посадовців одного з комунальних підприємств Запоріжжя, які поставили на потік

отримання неправомірної вигоди за надання дозволів на поховання на закритому цвинтарі.
22 травня, реалізуючи оперативну інформацію щодо незаконної діяльності посадових осіб одного з комунальних підприємств Запоріжжя, поліцейські та співробітники СБУ затримали останніх під час отримання неправомірної вигоди.

 

До злочинної схеми було залучено троє працівників підприємства. Згадані особи вимагали та отримували із запоріжців гроші за надання дозволів на поховання на закритому для нових поховань цвинтарі, та за благоустрій могил. Після того, як злочинну діяльність посадовців було задокументовано, їх затримали на гарячому відразу після одержання чергового хабара у розмірі 19 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проводиться комплекс слідчих дій по встановленню всіх осіб, потерпілих від протиправної діяльності зловмисників. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманим запобіжного заходу.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області