Для нас Вітчизна і рідна ненька - нерозривні і благословенні

У  храмі  Запорізької греко-католицької громади цього дня було вельми багатолюдно: прихожани і гості святкували День Матері. Після  недільної святкової  служби, яку провів настоятель Отець Андрій Бухвак,

всі разом зібралися на заздалегідь  прикрашеному  подвір’ї храму, де  спеціально встановили  сценічну конструкцію і розгорнули  величезний намет  – саме  тут і відбувся урочистий захід вшанування всіх матерів.

 

 Ведуча події – відома запорізька тележурналістка  Ольга Вокало розповіла  про історію народження і проведення свята. Вона відмітила, що для нас  Вітчизна і рідна ненька – поняття нерозривні і благословенні.  
Для дорогих матусь, які були найпочеснішими гостями заходу, читали вірші, співали пісень дітлахи і учасники ансамблю бандуристів Запорізького музичного училища ім.П.Майбороди під проводом Наталії Балабан, виступила самодіяльна, організована при  Запорізькому греко-католицькому храмі творча вокально-музична група під керівництвом сестри Бернадетти.  Для всіх учасників заходу співала особлива гостя з Івано-Франківщини – переможниця багатьох телевізійних вокальних конкурсів, авторка і виконавиця українських пісень Христина Яцук.

Свято День Матері  у нашому храмі урочисто відзначаємо вже другий рік поспіль, – розповів настоятель греко-католицької громади Запоріжжя отець Андрій Бухвак.- Воно набуває для нас величезного значення і як виховний, і як розважальний захід. У цей день  ми можемо висловити всю свою любов і пошану найдорожчим для нас людям. Та, певен, варто б це робити щодня! Втім, дякуємо Богові, що маємо такий особливий день, щоб віддати належне всім матусям нашого приходу і нашій Вітчизні – рідній Україні.

Олександра Воронцова