Продовжується тижневий польовий вихід артилерійських підрозділів Національної гвардії України

Протягом 5 днів на базі військового містечка №2 9-го полку оперативного призначення артилеристи покращують свої професійні здібності. Метою практичних занять є обмін досвідом, поглиблення своїх

знань та їх практичне застосування під час виконання нормативів. За короткий проміжок часу особовий склад відпрацював та засвоїв виконання основних команд «По місцям», «До бою», «Відбій» та багато інших. Також бійці навчились швидко маскувати техніку, застосовувати зміни позицій в оперативній обстановці, використовувати заїзди с флангів, надавати гарматі основний напрямок стрільби та займати вогневу позицію с ходу. «Особливо важливим питанням у ході занять є якісна організація та налагодження зв’язку – зазначив лейтенант Дмитро Дегтярьов – Але хлопці дійсно працюють колективом, тому вони швидко опанували і цей момент».

 

Водночас проводились заняття з розвідниками, які займались орієнтуванням перископічної артилерійської бусолі по магнітній стрільці, небесному світилу та контурним точкам. За 4 дні гвардійці виконали усі заплановані завдання та досягли мети польового виходу. Тепер на бійців чекає останній день занять, який завершиться обслуговуванням техніки.

Редактор Анатолій Гололобов