У Бердянську поліцейські повернули додому 5-річного хлопчика

Працівники поліції повернули матері 5-річного хлопчика, який втік від бабусі. Дитина не постраждала. З хлопчиком та матір’ю поліцейські провели профілактичну бесіду.

Близько 9-ї години 24 травня до Бердянського відділу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області через «102» звернулась продавець одного з магазинів в районі автовокзалу Бердянська.

 

Жінка розповіла, що до торгівельного закладу зайшов 5-річний хлопчик без супроводу дорослих.

На місце події негайно виїхав наряд групи реагування відділу поліції. Поліцейські дійсно побачили малолітнього. Правоохоронці нагодували хлопчика та дали «покерувати» службовим авто, а потім разом з працівником підрозділу ювенальної превенції розпочали пошук його рідних.
Незважаючи на незначний вік, хлопчик виявився товариським. Він назвав своє прізвище і район проживання, яку церков відвідує його бабуся. Вся ця інформація допомогла швидко розшукати будинок, де мешкає родина малолітнього.

Сусіди підтвердили, що хлопчик проживає по вулиці Горького і назвали квартиру. Вдома нікого не було. Тоді, через працівників дитсадку, було встановлено номер телефону матері, яку згодом розшукали у дитячій поліклініці.

Як з’ясувалося, вона пішла у медичний заклад з немовлям, а хлопчика залишила з 81-річною бабусею, від якої той втік по дорозі до церкви.
На щастя, малолітній не постраждав та жертвою злочину не став. Хлопчика поліцейські повернули матері та провели профілактичну бесіду.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області