У Запоріжжі відбудеться щорічний «ФЕСТИВАЛЬ СІМ’Ї»

28 травня у Центральному Парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» м.Запоріжжя відбудеться щорічний «Фестиваль сім’ї». Це один з наймасовіших загально-міських заходів, що з кожним роком

стає улюбленим сімейним святом мешканців Запоріжжя, у тому числі вимушених переселенців. У цьому році «Фестиваль сім’ї» пройде під лозунгом «Щаслива родина – міцна країна!» за тематикою «Міський простір – простір змін».

 

«Фестиваль сім’ї» вже 5 років проходить за ініціативи коаліції громадських організацій за підтримки Запорізької обласної державної держадміністрації та Запорізької міської ради. З минулого року свято підтримується Ініціативами інфраструктурної програми для України що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, на замовлення Уряду Німеччини.

Дата і час проведення: неділя, 28 травня, 10:00 -16:00
Місце проведення: м. Запоріжжя, Центральний Парк культури та відпочинку «Дубовий Гай». 

Свято розпочнеться о 10:00 святковою ходою «Парад щасливих сімей» від площі Волі до Центрального Парку «Дубовий Гай». Після чого о 11:00 на головній сцені парку відбудеться урочисте відкриття свята. Учасників та гостей свята привітають:

губернатор Запорізької області, Бриль Костянтин Іванович;
міський голова Запоріжжя, Володимир Вікторович Буряк;
уповноважений Президента України з прав дитини, Кулеба Микола Миколайович;
заступник Генерального Консула Федеративної республіки Німеччина в Україні, Пітер Шмаль.