Вихованцям дитячих притулків подарували ноутбуки

Дружба трудового колективу ТОВ “ЗТМК” з центрами соціально-психологічної реабілітації дітей (раніше вони називалися дитячими притулками) в Запорізькій області розвивається вже не перший рік. За

ініціативою директора комбінату Володимира Сивака за сприяння Благодійного фонду “Мама+Я”, який очолює Наталія Сивак, цим закладам це підприємство надає всебічну допомогу і підтримку. Нагадаємо, що, наприклад, до дня святого Миколая минулого року Володимир Вікторович особисто передав у центри необхідні їм побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини), а також постільну білизну, спортивну форму та інші речі для вихованців.

 

Тоді ж з керівниками центрів відбулася конструктивна розмова про надання допомоги в проведенні ремонтних і будівельних робіт у приміщеннях притулків. Наш комбінат узяв під свою сердечну опіку дітвору, позбавлену батьківської турботи.

Нині, напередодні Дня захисту дітей, директор комбінату Володимир Сивак знову особисто побував у дитячих реабілітаційних центрах у Пологах і в Мирному. Пологовскому центру, де на вихованні знаходяться 30 дітей у віці від 3-х до 18 років, він привіз у подарунок ноутбук, лампу кварцеву бактерицидну, МФУ, одяг для дітей, солодощі. А дітворі в Мирному, де під опікою центру перебуває 50 хлоп’ят, передав 5 ноутбуків і солодощі.

Діти з радістю зустрічали високого гостя. Директора комбінату Володимира Сивака вони вже добре знають і шанують як рідного. З особливою турботою вони готувалися до зустрічі, репетирували свою концертну програму і дуже намагалися порадувати своїми виступами свого великого друга.

– Зустрічати Володимира Вікторовича – для нас це велика честь, – підтвердив директор комунальної установи “Мирненский обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Запорізької обласної ради Петро Слободян. – Для дітвори дуже важливе особисте спілкування з людиною, яка досягла добрих результатів як професіонал і керівник, і проявляє щедрість своєї душі.

Колегу підтримала і директор комунальної установи “Пологовский обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Запорізької обласної ради Людмила Симоненко.
– Ми вже встигли добре познайомитися з Володимиром Вікторовичем. Він людина слова і справи, – говорить Людмила Василівна. – Ми дуже йому вдячні, вдячні трудовому колективу ЗТМК за допомогу і турботу.

За результатами цих зустрічей сформовано новий пакет заявок від притулків – мова про питання, які може допомогти вирішити наш комбінат.

Прес-центр ЗОО НСЖУ