Чи по кишені вам квартира у Львові?

Чи по кишені вам квартира у Львові?

Давно мрієте про переїзд до Львова? Дізнайтеся, чи вистачить ваших заощаджень на те, щоб купити квартиру у цьому місті.

У останні роки Львівщина лідирує серед регіонів, де українці найбільше б хотіли купити житлову нерухомість. Гарна архітектура, спокійний ритм життя, близькість Карпат та кордону з іншими європейськими країнами – це далеко не всі причини, чому так багато людей хоче переїхати до Львова чи в його передмістя. Незважаючи на всі переваги міста, все ще значна кількість українців не може собі дозволити купити квартиру в цьому обласному центрі: ціни на нерухомість тут одні з найвищих по Україні. Скільки ж коштують квартири у львівських новобудовах?
Ціни на первинне житло в центрі Львова
Новобудов, розташованих у центральній частині міста, не так вже й багато. Це не дивно, гарні місця вже давно зайняли будинки з красивою архітектурою, що зведені багато років тому. Однак і сучасні комплекси в пішій доступності від Оперного театру знайти цілком реально. Якщо є бажання оселитися в центрі, треба бути готовим викласти за апартаменти чималу суму. Вартість квадратного метра тут стартує з 24 тис. грн.

lun statistika cen uah lvov

Якщо ж покупця цікавлять готові квартири від забудовників міста Львів, у таких будинках ціни починаються з 36 тис. грн за квадратний метр. Можна самостійно перевірити вартість апартаментів у тому чи іншому житловому комплексі на сторінках каталогу ЛУН.ua, де зібрані всі новобудови країни. Для зручності користувачів нові будинки розташовані ще й на карті.
Скільки коштує житло в спальних районах Львова
Плануючи придбати житло в таких спальних районах, як Рясне чи Сихів, покупці стикаються з широким діапазоном цін на первинну нерухомість. Варто пояснити, що на ціноутворення впливає не тільки розташування новобудови, а й інші фактори: технологія будівництва, клас будинку і його готовність, кількість поверхів тощо.

Ціни на квартири в нових будинках Сихова стартують з 10,5 тис. грн за квадратний метр. У Рясному вартість житла більш приваблива – 7500 грн за кв. м. У порівнянні з центром міста тут забудовники майже даром віддають нерухомість, хоча і це не всім по кишені. І все-таки отримати у власність квартиру навіть при мінімальній сумі заощаджень реально – можна оформити кредит, іпотеку чи розстрочку.