Другий туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя” запросив в гості до нас всю Україну

27 травня на площі Маяковського в обласному центрі відбувся Другий туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя”. Організатори заходу – Департамент культури, туризму, національностей та

релігій Запорізької облдержадміністрації, комунальний заклад „Запорізький обласний краєзнавчий музей” Запорізької обласної ради, ГО „Запорізька обласна туристична асоціація” за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради зробили все, щоб на південно-східному туристичному ринку України відбувся прорив нового туристичного продукту та пропозицій, розширилося коло ділових партнерів, активізувалася маркетингова та інвестиційна політика.

 

Відкрився фестиваль „Запоріжжя – місце щастя” парадом сучасних вершників – байкерів – у козацько-рокерських костюмах, які привезли струнких майореток, що зіграли святкову увертюру на барабанах. Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації Владислав Мороко, відкриваючи офіційну частину фестивалю, зазначив, що в нашій області дуже багато цікавих туристичних об’єктів, місць для відпочинку, і всі вони достойні того, щоб їх відвідували туристи.

Туристичний фестиваль „Запоріжжя – місце щастя” презентував туристичні послуги та туристичний продукт. Серед учасників фестивалю були туристичні фірми, заклади дозвілля, харчування (кафе, ресторани) та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), зелені садиби, представники пізнавального, екстремального, пляжного туризму, етнотуризму. Цього року до Запоріжжя прибули учасники з багатьох регіонів України, найбільші делегації прибули з Волинської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської та Харківської областей. За підсумками роботи фестивалю вже оформлено не менше 400 договорів та путівок на надання туристичних послуг та відпочинок (минулого року було більше 200).

Під час фестивалю-ярмарку проходила велика святково-розважальна програма, для всіх гостей. Були представники майстрів народно-прикладного мистецтва зі своєю сувенірною продукцією, відвідувачі фестивалю мали можливість спробувати національні стравами різних народів світу, стати учасниками численних майстер-класів та вікторин. Кожен бажаючий міг стати свідком справжнього лицарського бою, за участі представників «Музею зброї», виступів спортсменів-екстремалів та учасників запального файер-шоу. Також були розіграні призи від учасників фестивалю а саме: призи від страхової компанії „Мотор-Гарант”, Мелітопольського міського краєзнавчого музею, історико-розважального комплексу „Парк Київська Русь”, кінно-спортивного комплексу «Centaur». Головною родзинкою розіграшу стала путівка на двох до пансіонату «Берізка» на Азовському узбережжі біля Приморська.

В рамках Другого туристичного фестивалю „Запоріжжя – місце щастя” для представників ЗМІ та учасників фестивалю 28 травня відбувся інформаційний прес-тур до м. Бердянська. Фахівцями Запорізького обласного краєзнавчого музею під час подорожі була проведена екскурсія мальовничими об’єктами Запорізького краю. Учасники прес-туру в Бердянську ознайомилися із музеями, базами відпочинку, оздоровчими закладами, дитячими санаторіями та оздоровчими центрами. Санаторій „Арктика”, оздоровчий заклад „Золотий берег”, база відпочинку „Сан Резорт” продемонстрували сучасний рівень обслуговування та надання послуг. Оновлений дитячий санаторій „Бердянський” запросив до себе на відпочинок та оздоровлення маленьких пацієнтів, на яких чекають процедури для укріплення здоров’я та розваги. А дитячий оздоровчий центр „Червона гвоздика” на території 17 га має можливість надати дітям заняття на будь-який смак – тут навіть є школа верхової їзди. Унікальний зоопарк „Сафарі” знайомить відвідувачів не лише з великою колекцією тварин, занесених до Червоної книги, але й з екзотичними видами рослин. Бердянськ радо прийме відпочивальників будь-якого віку, місто-курорт гостинно запрошує усіх!
Гості впевнилися, що відпочинок та оздоровлення на Азовському узбережжі забезпечено сучасними рівнем сервісу. Численні санаторії пропонують лікування та оздоровлення, до послуг усіх гостей – ласкаве море та чисте повітря, які гарантують гарний настрій. Бердянськ зустрічає відпочивальників багатою на культурні події програмою – тут постійно проходять концерти та фестивалі. На узбережжі та в місті чимало атракціонів та розваг, тут діють аквапарк, дельфінаріум, зоопарк. Найвище на півдні України оглядове колесо дає можливість побачити море та землю з висоти пташиного польоту. До послуг тих, хто мріє про тихий сімейний відпочинок – затишні готелі та бази, можливість насолодитися природою. Молоді та активному туристу пропонують чимало спортивних розваг – від прокату водних мотоциклів до серфінгу під парашутом. Бердянська коса – це справжній рай для відпочинку, 17 кілометрів пляжів між морем та затокою, готелі, будинки відпочинку, ресторани, нічні клуби та інші розваги.

Організатори фестивалю впевнені, що українці, плануючи відпочинок цього літа, завітають до Запоріжжя, відвідають цікаві туристичні об’єкти нашої області та зможуть оздоровитися біля теплого Азовського моря.