Поліцейські в Мелітополі вилучили боєприпаси та вибухівку

Співробітники Мелітопольського відділу поліції під час санкціонованих обшуків вилучили боєприпаси та вибухівку у двох жителів Мелітопольського району. Відкриті кримінальні провадження.

27 травня 2017 року в рамках розслідування кримінальних проваджень співробітники Мелітопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області провели санкціоновані обшуки у двох мешканців Мелітопольського району.

 

Під час слідчих дій в одному з приватних будинків Мелітопольського районув підсобному приміщенні виявлено та вилучено 36 патронів калібру 7,62 мм, один патрон калібру 5,45 мм, 8 гранат «Ф-1», 1 граната «РГД-5» та 4 запали УРЗГМ.

Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
А за місцем мешкання раніше засудженого чоловіка 1994 року народження правоохоронці виявили та вилучили 30 фрагментів гранатометних пострілів від РПГ-7 сучасного виробництва, в трьох з яких знадилась вибухова речовина «Гексоген». Співробітниками вибухо-технічної служби вилучені фрагменти пострілів знешкоджене шляхом підриву на полігоні Мелітопольського району.

Відкриті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області