У Запоріжжі поліцейські припинили роботу чергового азартного закладу

Працівники поліції проводять усі необхідні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до організації та підтримки функціонування по вулиці Сталеварів.
26 травня, відпрацьовуючи оперативну інформацію, слідчі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та оперативні працівники Управління захисту економіки виявили гральний заклад по вулиці Сталеварів, де надавались незаконні послуги розважального характеру.

Правоохоронці, які навідалися з метою проведення обшуку, застали за гральними автоматами відвідувачів та адміністративний персонал, який їх обслуговував.
Під час санкціонованого обшуку з ігрової зали правоохоронці вилучили 4 гральні автомати, 2 рулетки, грошові кошти у сумі понад 3000 гривень та документацію.

Встановлено, що заклад, як правило, відвідували постійні клієнти.

На сьогодні триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці проводять усі необхідні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до організації та підтримки функціонування незаконного закладу.

Відділ комунікації поліції Запорізької області