У Запоріжжі правоохоронці провели спільні антитерористичні навчання

Злочинці умовно підірвали один із об’єктів військової частини та зникли у невідомому напрямку – за такими умовами проходили спільні командно-штабні навчання правоохоронних органів Запорізької області.

На Запоріжжі пройшли планові антитерористичні командно-штабні навчання з практичним відпрацюванням на об’єкті підвищеної небезпеки. У заходах взяли участь співробітники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Служби безпеки України в Запорізькій області, прокуратури Запорізької області, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Збройних сил України, органів влади, місцевого самоврядування та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

 

За умовами навчань диверсійно-терористична група підірвала один із об’єктів життєзабезпечення військової частини та зникла у невідомому напрямку. Завдання правоохоронних органів було локалізувати наслідки вибуху, визначити прикмети зловмисників, встановити їх місцезнаходження та затримати. В ході проведення оперативно-розшукових заходів всіх членів групи встановили та знешкодили.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олега Золотоноші, такі навчання дають змогу удосконалити взаємодію та готовність всіх підрозділів поліції та правоохоронних органів до будь-яких ситуацій.

«Навчання, які пройшли, ще раз доводять те, що правоохоронні органи Запорізької області спроможні забезпечити не тільки публічний порядок та безпеку в регіоні, а й знешкодити диверсантів», – наостанок зазначив очільник поліції області.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області