У Запоріжжі пройде конкурс на визначення управителів житлового фонду

Запоріжжі проведуть конкурс з визначення управителя багатоквартирних будинків Запоріжжя. Затверджений склад комісії, Положення про конкурсну комісію. Відповідне рішення було прийняте на

засіданні виконавського комітету Запорізької міської ради.
Конкурсна комісія, яку очолив заступник міського голови Олексій Бородай, повинна розробити і подати на затвердження виконавського комітету необхідну конкурсну документацію. Після її твердження буде оголошений конкурс. Відповідне оголошення буде розміщено в засобах масової інформації.

 

Відмітимо, відповідно до законодавства у запорожців був час вибрати форму управління своїм будинком. Це може бути об’єднання співвласників, яке прийняло будинок в управління, або компанія, яка управляє. Якщо мешканці цього не зробили, то виконавський комітет міської ради повинен оголосити конкурс на вибір управителя для таких будинків, що не визначилися.

Міський голова Володимир Буряк відмітив, що закон необхідності проведення конкурсу фактично набув чинності минулого року. Проте потрібний був час для проведення організаційних заходів.
– Раніше у нас було комунальне підприємство “Основаніє”, діяльність якого із-за боргів, що накопичилися за минулі роки, було фактично паралізовано. Саме тому довелося створювати комунальне підприємство “Наше місто”, яке серед іншого зайнялося інвентаризацією житлового фонду, прибудинкових територій. Тільки отримавши цю інформацію, провівши підготовчу роботу, ми змогли підготувати рішення про проведення конкурсу, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова виразив упевненість, що проведення конкурсу сприятиме підвищенню конкуренції у сфері обслуговування житлового фонду, поліпшенню якості послуг.

– Від своїх обіцянок я ніколи не відмовлявся. Я обіцяв, що конкурс буде проведений, і він відбудеться. Завдання міської влади провести його у рамках законодавства і максимально прозоро. Можу сказати, що це буде зроблено, – заявив Володимир Буряк.