Лікарі і техперсонал комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» отримали високу оцінку від пацієнтів

Професіоналізм, високоякісні медичні послуги і чуйне ставлення медичного персоналу комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради не залишають байдужими

пацієнтів. Один з них – 72-річний Федір Дроцюк, який є інвалідом II групи, дитиною війни та ветераном праці, в своєму листі до голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака висловлює щиру вдячність головному лікарю Запорізької обласної клінічної лікарні Ігорю Васильовичу Шишці за турботу, увагу до ветеранів і гуманізм.

 

Не менше вдячних слів від Федора Федоровича адресовані завідувачу госпітальним відділенням комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради Валентині Вікторівні Красько, лікарю госпітального відділення Олександру Івановичу Скворцову, черговим медичним сестрам та медичним сестрам установи.

Особливо відзначив Федір Федорович і технічний персонал комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради, який уважно ставиться до пацієнтів, забезпечує чистоту в палатах, свіжу постільну білизну і смачне харчування. Це – сестра-господиня, санітарки та працівники харчоблоку госпітального відділення.

«Лікарі уважні, добрі, люблять свою роботи. Хочу подякувати дівчат госпітального відділення, які дають їсти, їсти хватає. Всім велике спасибі, міцного здоров’я, багато років життя і успіхів у роботі», – написав Федір Федорович Дроцюк.