Арсен Аваков та Сергій Князєв нагородили кращих поліцейських Запоріжжя

Кращі запорізькі поліцейські під час візиту до Запорізької області Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Сергія Князєва отримали грамоти та подяки.

6 червня під час урочистих заходів з нагоди передачі 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV» Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Голова Національної поліції України Сергій Князєв відзначили кращих працівників гарнізону Запорізької області.
В тренінговому центрі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, за зразкове виконання службових обов’язків, особливі заслуги в  боротьбі зі злочинністю та захисті конституційних прав і свобод громадян, високу професійну майстерність п’ятеро співробітників отримали відомчі відзнаки.
Почесними грамотами та подяками МВС України було заохочено  співробітників управління карного розшуку, роти поліції особливого призначення та територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзначив показники роботи підрозділів Головного управління Національної поліції Запорізької області та побажав правоохоронцям області успіхів у службі.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області