“Самопоміч” влаштувала безкоштовні медичні навчання “Школа алергіка”

За ініціативи “Самопомочі” 30-31 травня на базі клініки «Вітацентр» пройшли безкоштовні дводенні медичні семінари – «Школа алергіка».  
Сезон цвітіння доставляє безліч незручностей людям, які страждають від алергії. Багато з них стикаються з проблемами, пов’язаними з лікуванням і вибором ліків. Розуміючи актуальність даної проблеми депутати «Самопомочі» Андрій Маляренко та Олена Клімченко провели дводенні медичні семінари у лікарні «Вітацентр».
На першому занятті слухачі дізналися про те, які бувають різновиди та симптоми дихальної алергії, якими способами її краще лікувати. Друге заняття було присвячено імунній системі людини. На семінарі лікарі розповіли, якими способами необхідно підтримувати імунітет, які бувають імунодефіцитні захворювання і в чому полягає причина появи алергій. Також запоріжці дізналися про те, чим небезпечний герпес та грибкові захворювання і як їх поява пов’язана з імунною системою людини. В останній день слухачі взяли участь у розіграші тонометрів і сертифікатів на безкоштовну консультацію у лікаря-імунолога.
Організаторами безкоштовних навчань виступили депутати “Самопомочі”: головний лікар клініки «Вітацентр» Андрій Маляренко та голова комісії депутатського корпусу Запорізької обласної ради від фракції «Самопоміч» Олена Клімченко.
Організатори переконані, що стратегія «профілактика захворювань» – надійний спосіб боротьби із серйозними захворюваннями Запорізького регіону.
«У силу складного екологічного стану у нашому місті, дуже важливою є своєчасна профілактика захворювань. Саме тому ми (Олена Климченко та Андрій Маляренко –ред.), як представники влади і працівники сфери охорони здоров’я, проводили та будемо проводити медичні заходи, щоб максимально проінформувати мешканців нашого міста про ризики алергічних захворювань”,- коментує організатор безкоштовних навчань, голова комісії депутатського корпусу Запорізької обласної ради фракції «Самопоміч» Олена Клімченко.

Варто зазначити, подібні медичні семінари організовуються щомісяця. Заняття проходять на базі клініки «Вітацентр» (яка знаходиться за адресою вул. Сєдова, 3 -ред.).
Зазначимо, алергія – це хвороба 21 сторіччя. Понад 30 % населення України потерпають від алергії, зокрема діти. Якщо у дитини своєчасно не встановити діагноз та не почати лікування, алергія призводить до таких наслідків, як розвиток астми.