ПАТ "Запоріжсталь" покращує умови праці працівників

ПАТ “Запоріжсталь” у рамках комплексної програми з поліпшення умов праці працівників встановлює кліматичні системи у виробничих і побутових приміщеннях. У 2017 році на ці цілі комбінат направить

близько 4 млн гривен.

 

Особлива увага буде приділена забезпеченню оптимального температурного режиму для машиністів кранів, які працюють в умовах підвищених температур. Комбінат встановить 11 сучасних кондиціонерів кранів останнього покоління в сталеплавильному переділі, цеху гарячого плющення тонкого листа, цеху холодного плющення № 1 і цеху підготовки складів. Надійні, потужніші і компактніші кліматичні системи, сконструйовані з урахуванням роботи у виробничих приміщеннях, змінять застарілі аналоги і дозволять створити оптимальний мікроклімат у жарку погоду для працівників. На ці цілі комбінат направить 3 млн гривен.

Для створення комфортних умов робочого побуту на комбінаті вже встановлене 100 сплит-систем в побутових приміщеннях, кімнатах їди, кімнатах відпочинку, інших. На ці цілі комбінат направив близько 1 млн гривен. Впродовж року робота з устаткуванню підрозділів кліматичними системами продовжиться.

Нагадаємо, з 1 червня 2017 року на ПАТ “Запоріжсталь” заробітна плата працівників підвищена на 20% і є однією з найвищих серед підприємств вітчизняного ГМК.
Прес-центр ПАТ “Запоріжсталь”