Завершено службове розслідування стосовно подій 9 травня в Мелітополі

За фактом неналежного реагування мелітопольських поліцейських на використання забороненої символіки під час масових заходів з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у

Другій світовій війні керівництвом  Головного управління Національної поліції в Запорізькій області вжито ряд дисциплінарних заходів.

 

Як вже повідомлялося, у Мелітополі під час святкування 72-ї річниці Перемоги над нацизмом група осіб прийшла на масові заходи із забороненою в Україні символікою – так званими «георгіївськими» стрічками. Проте місцева поліція відмовлялась реагувати на звернення громадян з цього приводу.
За даним фактом начальником Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олегом Золотоношею було призначено службове розслідування. У його ході встановлено, що факти неналежного реагування на заборонену символіку з боку поліцейських дійсно мали місце. Така ситуація стала можливою внаслідок неналежного контролю за службовою діяльністю підлеглих з боку керівництва Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області.
За результатами службового розслідування начальника Мелітопольського відділу поліції було відсторонено з посади. Надалі він продовжить службу в іншому структурному підрозділі Національної поліції. Також понижено у посаді заступника начальника відділу. Ще на чотирьох співробітників підрозділу накладено дисциплінарні стягнення.

Відділ комунікації поліції Запорізької області