У спадщину – високі журналістські стандарти

Професійні журналістські стандарти, громадянська позиція медійників, повага до аудиторії – такі теми для обговорення стали наріжними на  традиційній планірці, яка за збігом обставин  відбулася

у  нашій редакції у день нашого професійного свята – День журналіста. Гостем колективу став екс-головний редактор  «Запорізької правди», відомий український державний і політичний діяч (голова Запорізької обласної ради і облдержадміністрації 1992-1998р.р.), дипломат( Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Болгарія та Республіці Македонія) В’ячеслав Похвальський. Він завітав на нашу планірку на запрошення редакції  на правах  відданого читача.
В’ячеслав Володимирович як добрий янгол опікується нашими редакційними справами, за потреби  дає слушні поради. Адже за його часів(1988-1990р.р.) наша газета мала високий рейтинг і користувалася  значним авторитетом у запоріжців. Сьогодні «Запорізька правда» прагне повернути собі довіру аудиторії. Сподіваємося, у тісній співпраці з нашими вірними друзями –  читачами і передплатниками зуміємо досягти поставленої мети.
У відвертій розмові з колективом нашої редакції В’ячеслав Похвальський  порадив нам як ставати більш сучасними, збільшувати аудиторію, долати професійні та економічні проблеми видання. Зокрема, він підтримав наш курс на поширення аналітичних і публіцистичних матеріалів,  акцентував увагу на необхідності розширювати і поглиблювати економічну тематику публікацій.
Він наголосив, головне, що б прагнув передати нам у спадщину, – високі журналістські стандарти, і відмітив, сучасна «Запорізька правда» їх дотримується.
Це для нас велика честь – приймати у гостях таку шановну людину як В’ячеслав Володимирович, – підтвердила  нинішній керівник  газети Наталя Зворигіна.- Слово Майстра для нас вагоме. Приємно, що люди бачать наші досягнення і відмічають наші здобутки. Про що свідчить невпинний ріст  тиражу видання. Значить, читачі нам вірять. І це додає  нам відповідальності у нашій роботі.
Нагадаємо, «Запорізька правда» продовжує практику  проведення планірок із своїми читачами. Тож запрошуємо передплатників газети  безпосередньо долучитися до участі у формуванні  напрямків редакційної політики  та тематичного наповнення нашого видання.
Редакційні планірки відбуваються щовівторка о 9.00 в редакції газети за адресою : м.Запоріжжя, пр.Соборний, 152, Будинок преси, 3-ій поверх. Зупинка  громадського транспорту « пл.Пушкіна».
Варто лише завчасно  телефоном (061)- 787-54-09( у період з понеділка по середу з 9.00 до 16.00) повідомити нас про своє бажання стати одним із учасників такої фахової наради.
Надійною перепусткою на захід стане ваша квитанція про передплату нашої газети. Відшкодування витрат на проїзд до Запоріжжя із районів області можливе за наявності проїзних документів. Час проведення планірки може бути змінений, виходячи із часу  вашого прибуття  до нашого обласного центру.
 Сподіваємось, ця нова форма взаємодії з  читачами  допоможе нам суттєво  покращити контент нашого видання.

 

Валерія Євгеньєва