У Запоріжжі розпочався конкурс на посади патрульних

Керівництво ГУНП в Запорізькій області та Управління патрульної поліції Запоріжжя розповіли про умови конкурсного відбору до патрульної поліції міста.

12 червня відбувся брифінг керівництва Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Управління патрульної поліції міста Запоріжжя з приводу початку набору до патрульної поліції міста Запоріжжя.
«Від сьогодні в місті Запоріжжя стартує набір до Патрульної поліції міста. Ми запрошуємо на роботу молодих та перспективних людей, які мають на меті та прагнуть забезпечити правопорядок на території області та держави. Запевняю вас, що це цікава робота з перспективою кар’єрного росту. Наразі ми пропонуємо посади інспектора та патрульного Управління патрульної поліції Запоріжжя», – наголосив начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша.
«На даний час існують вакансії на 193 посади. Заявки можуть подати усі бажаючі на сайті патрульної поліції України. Заявки будуть прийматись з 12.06.2017 до 07.07.2017 року. Сам етап відбору буде проходити протягом 2-3 місяців», – розповіла в.о. обов’язки начальника Управління патрульної поліції м.Запоріжжя Світлана Михайловська.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ
Громадянство України
Вік від 21 до 35 років
Повна загальна середня або вища освіта
Наявність посвідчення водія категорії «В»
Готовність до служби в будь-якому місті України.

 

Конкурс буде складись з п’яти етапів: подача заяви, тестування, медичне обстеження, перевірка та співбесіда з поліцейською комісією.
Медичне обстеження, здача рівня фізичної підготовки та співбесіда будуть проходити в місті Запоріжжі, а тестування кандидати здаватимуть в місті Миколаїві.
Також було анонсовано початок найближчим часом набору до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області на посади слідчих, інспекторів та поліцейських груп швидкого реагування, дільничних та на посади молодшого начальницького складу. Дату початку набору буде повідомлено додатково.

Відділ комунікації поліції в Запорізькій області