Листівки натхнення і ліки - для воїнів-захисників України

Співпраця і дружба педагогічного і студентського колективу факультету  ветеринарної медицини  Національного університету біоресурсів і природокористування( НУБіП, м.Київ) із запорізькими

журналістами в рамках безстрокової  благодійної акції на підтримку воїнів-захисників України  триває уже кілька років поспіль. За цей час  майбутні ветеринари провели чимало акцій – здавали макулатуру, організовували ярмарки, тощо –  збирали кошти на ліки для військовослужбовців, що боронять нашу Батьківщину  в АТО. А запорізькі журналісти-волонтери переправляли ці передачі за призначенням хлопцям на передову.
    Чергова партія ліків знову очікує на передачу. Але цього разу майбутні ветеринари  до них додали ще й «бальзаму для душі». За ініціативою ради молодих вчених при НДІ здоров’я тварин, яку очолюють  голова Наталія Друзь та відповідальний секретар Валерія Зворигіна,  студенти -майбутні ветеринари власноруч підготували для воїнів АТО  листівки зі словами підтримки.
«Наші кохані, мужні, сильні, найрідніші! Ми вас дуже любимо і чекаємо вашого повернення додому! Кожної миті ми з вами, молимося за вас. Знайте про це! Бажаю вам віри, надії, витримки та терпіння. Будьте здорові! Нехай Бог береже вас!»- написала у своєму посланні студентка 3-го курсу  Людмила Сич.
«Ми з тобою одної крові.
Ти став рідним мені, солдате!
Я пишаюсь тобою, мій брате –
В бій пішов ти всіх нас захищати.

 

Ти молитву народу відчуєш,
Вона буде, мов щит, закривати.
Знаю, зараз в окопах  ночуєш,
Не пропустиш  до нас того ката», – ці рядки присвятила захисникам студентка 1-го курсу Анастасія Гончарова.
«Дорогі воїни, герої України! Відправляю вам  частинку свого серця, яке ви зараз так мужньо захищаєте своїми серцями. Я пишаюся вашою мужністю. Повертайтеся додому якнайшвидше живі та здорові і неодмінно з перемогою! Ми вас чекаємо!», – написала хлопцям студентка Катерина.
Цілий стос цих листівок невдовзі відправлять на передову запорізькі журналісти. Окрім ліків і листівок повеземо хлопцям смаколики, оберіги, речі особистої гігієни. Всі бажаючі долучитися до шляхетної справи можуть занести свої подарунки воїнам-захисникам у редакцію газети «Запорізька правда» (м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152, Будинок преси, 3-ій поверх).

Прес-центр ЗОО НСЖУ