Нагороди лікарям, які допомагають нашим бійцям

17 червня з ініціативи ГО «Чесне Запоріжжя» (Інна та Максим Сидоренки) за підтримки БФ БО «Лебедія» (Любов Мороко) у центрі Волонтерського Руху (кав’ярні «УКРОП») відбулося урочисте

нагородження волонтерів-медиків.
    З нагоди Дня медичного працівника та за активну волонтерську діяльність Почесними грамотами Запорізької обласної ради та медаллю «За благодійну діяльність» були нагороджені: М. Милиця, Н. Бабійчук, В. Богодух, І. Бубнова, О. Драбинка, О. Квак, М. Маджет, Т. Мостіпан, О. Синявська, В. Солоділова, В. Стеблянко, В. Стефанів.
    Медиків, які допомагають нашим бійцям і біля лінії фронту, і в Запоріжжі, привітали директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислава Мороко, священик Української Греко-католицької церкви отець Андрій Бухвак (голова Благодійного фонду «Карітас»), представники волонтерських організацій. У виконанні відомого співака та композитора, заслуженого працівника культури України Анатолія Сердюка для учасників заходу прозвучали патріотичні пісні.   
    Як розповів співзасновник Благодійного фонду „Укроп-Дентал” Володимир Стефанів, тільки стоматологічні послуги бійцям на благодійних засадах надають більше 100 лікарів – біля лінії фронту у спеціально обладнаних автомобілях, в Запоріжжі – призначаючи операційні дні, на які прибувають до 20 бійців. За два роки свого існування „Укроп-Дентал” надав послуги більше як 8000 українських бійців. Лікування, протезування, операції проводяться за рахунок благодійників, які допомагають захисникам України.