Володимир Буряк : "Ми не лише оновлюватимемо рухомий склад електротранспорту, але і модернізуватимемо тягові підстанції"

На сесії міської ради, яка відбудеться в середу, 21 червня, будуть внесені зміни в міську програму “Забезпечення належної і безперебійної роботи міського комунального підприємства

“Запоріжелектротранс”. Члени виконавського комітету Запорізької міської ради підтримали винесення відповідного проекту на розгляд сесії.
Нагадаємо, на сімнадцятій сесії міської ради, яка пройшла 31 травня, КП “Запоріжелектротранс” отримало дозвіл на придбання 35 автобусів великої місткості, до 100 посадочних місць, на умовах фінансового лізингу. Тепер відповідні зміни будуть внесені і в міську програму.
Спочатку міським бюджетом на 2017 рік було передбачено придбання десяти тролейбусів, п’яти автобусів великої місткості і одинадцяти автобусів середньої місткості. На це в міському бюджеті виділені 46 мільйонів гривен. Тепер за ці гроші планується придбати 35 великих стоместных автобусів на умовах фінансового лізингу. Розглядаються варіанти купівлі автобусів різних марок.
Також “Запоріжелектротранс” своїми силами капітально відремонтує чотири трамваї.
– Не збільшуючи фінансування, за рахунок одних і тих же грошей ми збільшуємо кількість закуповуваного транспорту. У рамках оновлення електротранспорту, окрім складання чотирьох сучасних трамваїв, ми зможемо додатково капітально відремонтувати ще чотири трамвайні вагони, що вичерпали термін експлуатації, – відмітив міський голова Володимир Буряк.
Планується виділити кошти і на оновлення п’яти тягових перетворюючих підстанцій, що дозволить попередити на цих ділянках потенційне займання на контактних мережах електротранспорту.
– Модернізація тягових підстанцій дозволить нам уникнути займання електротранспорту. Подібні випадки в нашому місті вже були з трамваями. Для розвитку електротранспорту ми повинні не лише закуповувати і ремонтувати рухомий склад, але і поетапно оновлювати тягові підстанції. Це необхідно для забезпечення безперебійної роботи електротранспорту, – сказав Володимир Буряк.