Олеся Кулик закликає усіх небайдужих до волонтерства

Протягом восьми років Олеся Кулик займається зооволонтерством. За цей час вона врятувала більше двох тисяч скалічених тварин та птахів. Її рятувальну епопею підтверджує

фотоальбом із звітом та публікації в соцмережах.
Власним прикладом зооволонтер показує, що потрібно любити навколишній світ і допомагати безпомічним. Олеся Кулик – організатор серії суботників на острові Хортиця, різноманітних вегетаріанських заходів, а також ініціатор та автор проекту «Урок доброти».
«Уроки доброти» проходять саме в школах. Зооволонтер прищеплює любов до тварин дітям, показує наскільки прекрасний світ  і як важливо не бути байдужим. Розповідає, як треба поводитися з тваринами. До речі каже, що птахів не варто годувати хлібом, бо це може призвести до їх смерті. Подібні заходи проходять і в Запорізькому національному університеті, де дівчина колись здобула освіту, тому в рідних стінах Олеся завжди показує свою комунікабельність та відкритість. Зооволонтер не просто проводить бесіди, але ще й привозить із собою своїх маленьких підопічних, які доставляють  радість усім присутнім.
Олеся Кулик працює з власної ініціативи, утримуючи за свої кошти 60 відсотків підопічних, 40 відсотків- підтримка добровольців.  Дівчина просить усіх бути небайдужими, адже тварини та птахи потребують допомоги: продуктів, ліків, засобів гігієни.
Потрібно розуміти, що волонтер – це не професія. Олеся не заробляє на цьому гроші, а тратить не тільки сили, але й здоров’я. Потрібно дружньо ставитися до волонтерів – так само, як вони відносяться до людей та підопічних.

 

Анастасія БЛИЩИК