У Запорізькій області вирішується питання про притягнення до відповідальності горе-матері

У Мелітополі півторарічна дівчинка серед ночі знаходилася у візку неподалік дороги. Мати в цей час в стані алкогольного сп’яніння спала поряд на клумбі. Інспектор ювенальної

превенції доставив маля до дитячої лікарні. Вирішується питання про притягнення матері до відповідальності.
17 червня близько другої години ночі у місті Мелітополь на узбіччі дороги місцевий житель побачив, що стоїть візок з немовлям. Поруч на клумбі спали чоловік та жінка.
На місці події працівники групи швидкого реагування та інспектор ювенальної превенції виявили у візочку півторарічну дівчинку, яка плакала. Мати немовляти, місцева жінка 1982 року народження, разом зі своїм співмешканцем знаходилась в нетверезому стані та спала поряд на клумбі. Дівчинку поліцейські відвезли до дитячої лікарні.
На сьогодні вирішується питання про притягнення до відповідальності матері за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.

 

 
Відділ комунікації
поліції Запорізької області