Запорізький академічний обласний театр юного глядача (Театр Молоді) завершив сезон благодійною акцією

Запорізький академічний обласний театр юного глядача (Театр Молоді) протягом 38-го сезону презентував 311 вистав, 47481 глядачів.

Театр працював не тільки в місті, а й регулярно виїздив в область:   мешканці Токмака,  Мелітополя, Енергодару,  Поліг, Дніпрорудного, Василівки, Михайлівки та інших населених пунктів радо вітали наших артистів.
    В тридцять восьмому сезоні на сцені театру відбулися три прем’єри. Прем’єра вистави «Апельсинова принцеса», поставлена режисером Олександром Фортусом за мотивами казки Гоцці «Любов до трьох апельсинів» (художник-постановник Тетяна Власенко), відбулася в День Святого Миколая – 19 грудня. В квітні 2017 р. пройшла прем’єра вистави «Танго» Сл. Мрожека, в постановці заслуженого діяча мистецтв України Геннадія Фортуса (художник-постановник Тетяна Власенко). 2 червня, до Дня захисту дітей, театр підготував музичну виставу «Казкова Україна», режисер-постановник Анастасія Макаренко, художній керівник постановки заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус, художник-постановник Катерина Пахомова.
    Театр Молоді  взяв участь у багатьох фестивалях та конкурсах. Заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус за постановку вистави «Двоє на гойдалках» (2016 р.) нагороджений дипломом «Алмазний Дюк» Міжнародного фестивалю-конкурс ім. Дюка Де Рішельє.
    В березні театр взяв участь в щорічному фестивалі-конкурсі на вищу нагороду Придніпров’я «Січеславна-2017». На фестивалі були представлені дві вистави:«Апельсинова принцеса» та «Двоє на гойдалках». За підсумками фестивалю диплом переможця «Січеславна-2017» в номінації «краща режисерська робота» здобув заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус за постановку вистави «Двоє на гойдалках» У.Гібсона. Диплом переможця «Січеславна-2017» в номінації «краща жіноча роль отримала Анна Симонова за виконання ролі Гетель Моски у виставі «Двоє на гойдалках. Режисер-постановник вистави «Апельсинова принцеса» Олександр Фортус отримав диплом «краща режисерська робота» в номінації «Надія Січеславни- 2017».
    Майже на кожну вечірню виставу театру приходять гості з військових частин, а діти учасників АТО відвідують ранкові дитячі постановки. Під час святкування Дня театру бійці, що завітали до колективу, спілкувалися з артистами, мали можливість побувати за лаштунками.
    28 жовтня 2016 року Запорізький академічний обласний театр юного глядача за участю директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислава Мороко здійснив поїздку до Маріуполя, де виступив перед бійцями Збройних сил України. У складі великої концертної бригади були керівники Театру юного глядача – художній керівник, заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус, директор, заслужений працівник культури Віталій Шкляренко, досвідчені та молоді актори. Глядачами концертної програми стали бійці 23-го запорізького батальйону територіальної оборони.
     До завершення сезону Театр молоді підготував для глядачів соціальну акцію – квитки на всі вистави можна було придбати за  доступними цінами.