На Запоріжжі поліцейські врятували господаря будинку від пожежі

Співробітники Мелітопольського відділу поліції врятували життя господарю будинку, на території якого виникла пожежа.

21 червня близько першої години ночі співробітники Мелітопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області їхали на виклик в село Костянтинівка Мелітопольського району. На одній з вулиць в селі поліцейські побачили клуби чорного диму та вирішили з’ясувати, що горить. Пожежа спалахнула на території приватного домоволодіння.
Інспектор групи швидкого реагування молодший сержант Сергій Кузьменко та оперуповноважений відділення кримінальної поліції лейтенант поліції Віктор Анісов кинулися до будинку, стукали у вікна. Правоохоронцям вдалось розбудити господаря, який міцно спав в будинку та навіть не підозрював, що його життя під загрозою.
Поліцейські викликали бійців пожежно-рятувальної частини та разом з господарем 1991 року народження гасили вогонь до їх приїзду. Горіли господарські споруди та дрова біля будинку. Мав місце ризик того, що вогонь перекинеться на житловий будинок та чотири автомобілі, які стояли поряд. Поліцейські розбивали дерев’яні споруди, відрами носили воду і заливали багаття. Завершували гасити місце займання вже рятувальники.
Чоловік подякував поліцейським за те, що вони врятували йому життя та надали своєчасну допомогу.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області