Зниклих безвісти підлітків у Мелітополі розшукали у Запоріжжі

13-річного та 15-річного хлопців, які втекли з притулку Мелітополя, знайшли патрульні поліцейські Запоріжжя.
Нагадаємо, що 20 липня близько 18:50 двоє вихованців Мелітопольського центру соціально-психологічної реабілітації дітей втекли з притулку, вистрибнувши через вікно з другого поверху будівлі.
На пошуки дітей було орієнтовано весь особовий склад поліції Запорізької області. Правоохоронці відпрацьовували місця масового скупчення, залізничні станції та автовокзали.
Вжитими заходами було встановлено, що хлопці поїхали до обласного центру, де проживають їхні батьки. При собі неповнолітні мали гроші, на які придбали квиток та на маршрутному таксі доїхали до Запоріжжя. Потім підлітки гуляли містом та ввечері 22 липня одного з хлопців патрульна поліція помітила в Заводському районі Запоріжжя. Згодом поліцейські розшукали його товариша.
Старшого хлопця повернули в сім’ю, підліток виховується в багатодітній родині. Мати іншого в липні 2017 року судом позбавлена батьківський прав і підліток має статус сироти. Наразі хлопець знаходиться в Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
Всього за 6 місяців 2017 року працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розшукали 288 безвісти зниклих неповнолітніх, з них 257 – протягом доби.
Нагадаємо, 11 липня інспектори ювенальної превенції розшукали неповнолітнього, який зник у Хортицькому районі Запоріжжя.

Відділ комунікації поліції Запорізької області