Династія захисників Батьківщини

Династія захисників Батьківщини

«Є така професія – Батьківщину захищати» – ці слова з відомого фільму декого залишать байдужими, а для декого значать більше ніж красива фраза.

8

У військовій частині 3029 НГУ почесно служить офіцер групи організації служби з охорони громадського порядку старший лейтенант Михайло Мандзій.

2

Початок військової династії в родині Михайла Мандзія розпочав його дідусь Мандзій Василь Григорович, у 1956 році, який 30 років присвятив військовій службі та передав свої навички та знання трьом своїм синам, старший з яких виховав прекрасну людину та зразкового солдата.

5

Сьогодні старший лейтенант Михайло Мандзій, має за плечами 18 років пройшовши службу від солдата строкової служби до старшого офіцера групи організації служби з охорони громадського порядку.

9

В своїй роботі він велику увагу приділяє роботі з підлеглими. Професійно підготовлений, постійно працює над вдосконаленням своїх фахових якостей. Проходячи службу у 9-ому полку оперативного призначення, старший лейтенант Михайло Мандзій постійно залучається до спортивних змагань в яких відстоює честь військової частини.

3
Зразковий офіцер з 2014 року безпосередньо приймає участь у спецопераціях в зоні проведення АТО.

10

 

Та без всього цього Михайло Мандзій є добрим сім’янином, має чудову дружину, яка також, до речі, є військовослужбовцем.

11
Родина Мандзіїв є гарним прикладом того як бути справжніми захисниками своєї Батьківщини та виховання патріотів України.

4

1