Володимир Буряк: «Ми створимо на Набережній магістралі, біля каскаду фонтанів Райдуга, ще один міський парк»

В цьому році в Запоріжжі планується почати роботу над створенням нового парку на Набережній магістралі. Про це розповів під час виїзної наради на проспекті Маяковського міський голова Володимир Буряк.

За словами Володимира Буряка, вже на наступному тижні почнуться роботи з благоустрою території на Набережній магістралі, з правого боку від каскаду фонтанів «Веселка» (якщо стояти обличчям до каскаду фонтанів).
Раніше тут було впорядковано парк Вознесенівський, проте прилегла територія так і залишилася фактично в занедбаному стані. Тепер на цій ділянці планується створити новий парк, нічим не поступається парку Вознесенівський.
– Плануємо приступити до робіт вже на наступному тижні. В цьому році буде розчищено джерело, яке живить озера в парку Вознесенівському, виконаний дренаж, щоб територію не підтоплювало. Наступного року виконаємо благоустрій території і завершимо створення на цій території парку. В результаті ми отримаємо тут парк, який нічим не поступатиметься парку Вознесенівський, – сказав Володимир Буряк.