Володимир Буряк прокоментував проведення слідчих дій у будівлі міськвиконкому

Співробітники управління СБУ в Запорізькій області, у рамках кримінального виробництва, проводять слідчі дії у будівлі виконавського комітету Запорізької міської ради.

Ситуацію прокоментував міський голова Володимир Буряк. Міський голова сказав, що не хотів би зв’язувати подію ні з якими заявами, які прозвучали раніше. Завдання міської влади не робити гучні політичні заяви, а забезпечувати життєдіяльність міста.
На думку Володимира Буряка, проблема з установкою систем відеоспостереження в окремих кабінетах міськвиконкому виглядає надуманою. Можливо, комусь просто вигідно відвернути увагу громадськості на подібні “інформаційні викиди”.

 

Поки ж ведуться слідчі дії – міська влада робить і готова надалі робити необхідне сприяння правоохоронцям відповідно до чинного законодавства. У теж час ніяких звинувачень нікому на даний момент не пред’явлено.
– Не треба порівнювати ситуацію в місті і області. У Запоріжжі спокійно. Ми ремонтуємо дороги, школи, дитячі сади, триває узгодження проекту будівництва терміналу в запорізькому аеропорту. Це усе стало можливим завдяки злагодженій роботі місцевої виконавчої влади і депутатського корпусу, – відмітив Володимир Буряк, відповідаючи на питання журналістів.
Міський голова підкреслив, що в Запоріжжі реалізуються міські програми, у тому числі і завдяки тим, хто працює у будівлі виконкому міської ради.
– У нас є взаєморозуміння між виконавчою владою і усіма депутатськими фракціями. Усі спільно працюють для забезпечення спокою в Запоріжжі, розвитку рідного міста. Це наше первинне завдання, і ми її виконуємо, – заявив Володимир Буряк.