На Запоріжжі за добу поліцейські викрили шість гральних закладів

Правоохоронці провели обшуки у шістьох ігротеках, які функціонували у різних районах Запоріжжя та області. Вилучено 65 одиниць грального обладнання.

Гральні заклади функціонували на території трьох районів Запоріжжя та в місті Кам’янка-Дніпровська, які «маскувалися» під Національну лотерею.

 

Так, 11 вересня працівники Олександрівського відділення поліції виявили 2 гральні заклади. У приміщенні на проспекті Соборному правоохоронці вилучили 5 одиниць комп’ютерної техніки. В азартному закладі по вулиці Базарній – 17 системних блоків.

У Дніпровському районі міста поліцейські по вулиці Щасливій та по проспекту Металургів вилучили 38 одиниць комп’ютерної техніки.

Правоохоронці в приміщенні по вулиці Республіканській Заводського району вилучили 1 ігровий автомат.
А по вулиці Центральній в місті Кам’янка Дніпровська вилучили 4 системних блоки та монітори.

На даний час тривають заходи, спрямовані на встановлення усіх причетних осіб до незаконного бізнесу.
Триває розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ознаками ч.1 ст.203? (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

З початку 2017 року працівниками поліції на території Запорізької області ліквідовано 99 гральних заклади (Запоріжжя – 71, Мелітополь – 14, Енергодар – 5, Дніпрорудне и Василівка – по 3, Оріхів, Кам’янка-Дніпровська та Пологи – по 1), вилучено 1199 одиниць грального обладнання.

Нагадаємо, що в Шевченківському та Олександрівському районах Запоріжжя поліцейські протягом доби припинили діяльність чотирьох підпільних гральних закладів. https://goo.gl/ZtEvFi

Відділ комунікації поліції Запорізької області