Працівники поліції виявили наркоплантацію на території домоволодіння мешканця Мелітопольського району. Також правоохоронці вилучили висушену наркотичну речовину. Триває досудове
розслідування. 15 вересня працівники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Запорізькій області та дільничні офіцери Мелітопольського відділу поліції провели санкціонований обшук за місцем мешкання жителя Мелітопольського району 1972 року народження.
З присадибної ділянки та теплиці поліцейські вилучили 92 кущі наркорослин з ознаками культивації. Також правоохоронці виявили близько 500 грамів наркотичної речовини у висушеному стані.
Вилучене направлено на дослідження до експертно-криміналістичного центру.
Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Санкція статті – позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.
Всього за 8 місяців 2017 року працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області з незаконного обігу вилучили близько 170 кг наркотичних засобів.
Нагадаємо, що 15 вересня працівники поліції викрили наркоплантатора в Комунарському районі Запоріжжя. https://goo.gl/nyVPjf
Відділ комунікації поліції Запорізької області