Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя”

У рамках нового проекту “Карітас Хаб”, що реалізується за підтримки BMZ та DCV у благодійному фонді “Карітас Запоріжжя”, створено Простір, яким можуть скористатися

всі члени громади для проведення різноманітних заходів.
    Скористатися Простором ви можете на безоплатній основі. Для поліпшення роботи ініціативних груп ми надаємо необхідні технічні засоби: ноутбуки, проектор, фліпчарти, канцелярію. Кава, чай та смаколики зроблять зустріч ще більш душевною.
    За вашим запитом до роботи із задоволенням долучаться фахівці проекту: психологи, фасилітатори, аніматор по роботі з дітьми, менеджер з організації заходів та піар-менеджер.
    Будемо раді вітати в нашому Просторі ініціативні групи, НДО та їх членів, а також усіх активних представників громади, в тому числі ветеранів АТО та вимушених переселенців!
    Для узгодження дати зустрічі реєструйтеся за телефонами: +380503224600, +380972022098.
    Адреса Простору: м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 8, благодійний фонд “Карітас Запоріжжя”.
    Нагадаємо, метою нового проекту #Карітас_Хаб є сприяння покращенню стійкості та самодопомоги серед людей та громад, які постраждали внаслідок конфлікту.
    Реалізація проекту відбувається за такими напрямками:
– кризовий центр (прийом і перша оцінка потреб та загальної ситуації бенефіціара, інформування та перенаправлення щодо послуг в громаді, кризове консультування, кейс-менеджмент, грантова програма «Гроші за роботу», психосоціальна підтримка);
– ресурсний центр (платформа для взаємодії, заходи для місцевих зацікавлених сторін);
– центр розвитку громад (простір для зустрічей груп самодопомоги, заходи для залучення волонтерів, розвиток місцевих ініціатив на благо громад в буферній зоні, міні-гранти для підтримки локальних ініціатив).
    Діяльність проекту поширюється на Запоріжжя, Запорізьку область, підконтрольні українській владі Ясинуватський, Мар’їнський райони та м.Авдіївка Донецької області.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»