Читайте у газеті "Запорізька правда" за 05.10.2017р.

Шановні друзі! У четвер, 5 жовтня, виходить у світ свіжий випуск

газети «Запорізька правда», присвячений  Дню  бібліотек.
Щоб віддати належне тій ролі, яку бібліотеки відіграють у житті свідомої і освіченої людини, у Запоріжжі вперше провели насичений цікавими подіями захід – Бібліофест.
Наша газета також долучилася до нього в рамках власного освітньо-мистецького марафону «Назустріч 100 річчю газети «Запорізька правда». Про те, як все відбувалося, і які цікавинки подарував запоріжцям Бібліофест,  читайте на шпальтах нашої газети.
Творчий колектив редакції  підготував для вас чимало й інших  цікавих і корисних  матеріалів.
Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті.
Зокрема, у свіжому випуску «Запорізької правди»  ви  дізнаєтесь,
Чому з усіх мистецтв найважливішим для нас лишається  кіно? Відповідь на це питання шукала журналіст «Запорізької правди» Віталіна Московцева, досліджуючи історію розвитку запорізького кіноклубу «Сходження». Невдовзі клуб святкуватиме свій  40(!) річний ювілей. Що ми знаємо про людей, які стали засновниками   і меценатами клубу? Навіщо вони обрали таку місію? І що з того самим запоріжцям? Про це читайте на шпальтах нашої  єдиної  регіональної україномовної газети.
 Ми прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви,  відкриваючи для себе сторінки правди в  історії України, ставали свідомими громадянами.
Дізнатись про трагічні   події на  Донеччині наживо, – сьогодні завдяки телебаченню та інтернету це зробити не важко. Але пропустити крізь своє серце сповідь  пересічного громадянина – людини, яка стала заручником ситуації і, пройшовши крізь всі пекельні кола морального випробування, знайшла в собі сили ухвалити єдине вірне для себе рішення і зробити  свій вибір, можна, лише  прочитавши публікацію у «Запорізькій правді». Яке щеплення патріотизму  убезпечить  від сепаратизму? Про це  у свіжому випуску нашої  газети.
Традиційно  тільки у нашій газеті  в рубриці «Справи небайдужих»  ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окрилюють.
Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій. А окрім того, подаємо й іншу  корисну ужиткову інформацію.
Зокрема, акцентуємо увагу, щоб  пережити опалювальний сезон, слід ліквідувати втрати і оптимізувати витрати. Попереджений, значить, – озброєний. Підготувавши добірку корисної інформації про ситуацію у сфері  надання житлово-комунальних послуг, ми сподіваємося допомогти нашим читачам виробити власний план   подолання побутових труднощів зимового періоду. Тримайтеся, друзі! Весна неодмінно прийде. Вона завжди так робить