Чому ви допомагаєте переселенцям з Донбасу?

Павло Каневський, студент:
-Переселенцям не доводилося допомагати, тому що не було для цього нагоди. Також

я не дуже довіряю цим всім сборам, починаючи від батюшок та іншим видам сбирання коштів, не факт що вони потраплять тим, кому це потрібно. Якщо була б така людина, яка точно працює з переселенцями, то залюбки взяв би участь, бо співчуваю
Олександр Дудко, студент:
-Допомагав переселенцям в плані забезпечення речами. В інституті було збирання речей, іграшок і таке інше, то я теж віддав, те що зміг. Всі ми люди, і бувають важки часи, я зрозумів що можу допомогти вимушеним переселенцям хоч як не будь.
Анастасія Гонтарь, продавець- консультант:
-Мені не доводилося допомагати переселенцям. Мабуть тому що  в моєму оточені таких людей немає. Співчуваю переселенцям і нічого не маю проти них.
Віталій, юрист:
-Допомагаю, тому що це люди, які попали в біду і тимчасово вимушені тут жити. Шукати кому дати грошей ми не звикли, та вони і не візьмуть. У жінки від батьків квартира залишилася, то ми пускали пожити людей з Горлівки, а зараз там мешкає родина із Донецька.
Олександр Назаренко, резчик металу:
Співчуваю переселенцям, але допомагати їм майже не доводилось, хіба що в нас тимчасово жили в 2014 році родичи із Славянська. Більше в нашому оточенню таких людей немає