До Міжнародного Дня людей похилого віку

1 жовтня благодійний фонд Карітас Запоріжжя провів акцію, присвячену Міжнародному Дню людей похилого віку. Вона відбулася на майданчику біля палацу культури

«Дніпроспецсталь», ії відвідало біля 30 пенсіонерів та ветеранів.
    Організатором заходу виступив проект «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні».
    Присутні із задоволенням послухали виступ лікаря-реабілітолога, автора методики комплексів фізичних вправ «Здоровий учитель-здорова дитина-здорова людина» Раїсу Парубець, яка розповіла про методику та дала поради, як літнім людям зберегти здоров`я на довгі роки.
    Родзинкою свята став виступ співака-барда Володимира Козеровського з українськими піснями на вірші запорізьких поетів. Незважаючи на поважний вік, всі присутні охоче підспівували та навіть танцювали!
    Висловлюємо подяку за допомогу в проведенні заходу координатору програми «ГО «МФ «Взаємодія і толерантність», керівнику проекту «Покращення якості життя жертв нацизму», – Лілії Літовченко, а також “Центру підтримки сім’ї” благодійного фонду Карітас Запоріжжя.

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної організації

«Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»