Гості Запорізької області зможуть прокладати туристичні маршрути в Інтернеті

27 вересня у приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулися заходи до Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні.

    Відбулася презентація оновленого веб-сайту Запорізького обласного туристично-інформаційного центру http://www.zotic.zp.ua/ з інтерактивною картою, по якій можна розробляти маршрути,  презентація нового туристичного маршруту в Чернігівському районі та презентація оновленої ілюстрованої туристичної карти області, намальованої художником Сергієм Замуреєнко. Також гостям заходу розповіли про проект „Козацька чайка”, про нові цікаві послуги для туристів.
    Учасників та гостей святкових заходів привітав директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владислав Мороко. Він відзначив:
     –  Запорізька область має прекрасний туристичний потенціал, який, я впевнений,  стане у майбутньому основою для розвиненого туристичного бізнесу.  Зараз ми бачимо як набирає обертів внутрішній туризм,  подієвий туризм, як створюються дуже цікаві маршрути, що знайомлять з історією нашого краю від найдавніших часів. Сьогодні ми презентуємо чимало інструментів, які дозволять туристам отримувати якісні послуги,
    Директор Запорізького обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовськой подякував Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної за підтримку всіх ініціатив.
    Найкращі працівники галузі отримали дипломи Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації.