Пройшов ярмарок вакансій

30 вересня в Edison Space coworking пройшов ярмарок вакансій, організований проектом працевлаштування благодійного фонду Карітас Запоріжжя та проектом “Перспектива”.

    На нього завітало близько 420 учасників, серед яких було чимало тих, хто прагне працевлаштуватися або відвідати шість тематичних майстер-класів.
    Майбутніх працівників на ярмарці чекали більше 20 провідних запорізьких та всеукраїнських компаній-роботодавців. В процесі ярмарки відвідувачі проходили співбесіди, і деякі вже знайшли роботу прямо на заході!
Працевлаштування Переселенців Карітас

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 
Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»