Районний ренінг з першої медичної допомоги

28-29 вересня в рамках проекту Міністерства іноземних справ Польщі, Мальтійської медичної служби Польщі і Мальтійської служби допомоги України «Розвиток системи добровольчої

рятувальної медичної служби в Україні», відбувся районний тренінг з першої медичної допомоги.
    Його проводила Оксана Опрятна – сертифікований тренер, капітан команди запорізького осередку рятівників-волонтерів, підготовлених в рамках проекту Міністерства іноземних справ Польщі, Мальтійської медичної служби Польщі і Мальтійської служби допомоги України «Розвиток системи добровольчої рятувальної медичної служби в Україні» на базі благодійного фонду Карітас Запоріжжя.
    У тренінгу, що проходив на спортивній базі “Волна”, розташованій на березі Кураховського водосховища (м.Курахове Мар’їнського району Донецької області) взяли участь вчителі з фізичного виховання, захисту Вітчизни, викладачі медико-санітарної підготовки під патронатом відділу освіти Мар’їнської районної військово-цивільної адміністрації.
    Програмою заходу був передбачений семінар, ініціаторами проведення якого виступили керівник військово-патріотичного клубу «Чорний вовк» Олег Георгіїв та керівник військово-патріотичного клубу «Білий барс» Михайло Гладкий, а також районна громадська організація “Українська спілка ветеранів Афганістану” (воїнів інтернаціоналістів).
    На теоретико-практичному тренінгу були присутні представники з 26 навчальних загальноосвітніх шкіл Мар’їнського району. Загальна кількість осіб склала до 40 осіб.
Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

 


Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»