Рятувальники запрошують гостей та жителів Запоріжжя долучитися до Всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

7 жовтня на Набережній магістралі у рамках Покровського ярмарку рятувальники розгорнуть справжнє містечко,у якому усі охочі зможуть познайомитися з цією мужньою

професією. Напевно, немає такого запоріжця, який жодного разу не чув про Покровський ярмарок, що вже став доброю традицією козацького краю. Цьогоріч, у рамках свята тринадцятий рік поспіль відбудеться Всеукраїнська громадська Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Саме ці слова визначають основні завдання Служби порятунку “101”. 7 жовтня у рамках Покровського ярмарку рятувальники запрошують гостей та жителів Запоріжжя завітали до Міста рятувальників, яке гостинно відкриє двері на Набережній магістралі. Містяни зможуть відвідати виставку сучасної пожежно-рятувальної техніки підрозділів ДСНС, випробувати себе у ролі рятувальника, отримати знання з надання медичної допомоги та весело і з користю провести вихідний. Також, рятувальники розгорнуть консультаційний пункт, у якому громадяни зможуть отримати кваліфіковані відповіді на питання, що стосуються правил поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів, безпечного поводження у побуті та на відпочинку.
Як правило, розваги – незвична справа для рятувальників, проте безпека життєдіяльності у поєднанні з тематичною концертною програмою створюють атмосферу справжнього свята. На головній сцені Міста рятувальників на гостей чекає святковий концерт від творчих колективів рятувальників з різних регіонів України.
Запрошуємо усіх на свято безпеки, яке відбудеться 7 жовтня з 9 до 16:00 на Набережній магістралі.