Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня 2017 року о 16-00    у приміщені БК «Орбіта»   (зупинка транспорту ТЦ «Україна» вул. Лермонтова, 9) відбудеться захід, присвяченій Всесвітньому дню тварин.

     Всесвітній день захисту тварин покликаний об′єднувати  зусилля людей у збереженні  тваринного світу нашої планети, захисту прав домашніх тварин. Рішення про відзначення цього дня було прийнято на Міжнародному конгресі прибічників руху з захисту природи (м. Флоренція ) у 1931 році. Ідея прижилася. Спілки захисту тварин багатьох країн світу заявили про свою готовність щорічно у жовтні організовувати спеціальні акції, культурно – освітні програми з метою підвищення активності суспільства з захисту тварин.
     Сьогодні вже стало доброю традицією влаштування різноманітних заходів на тему захисту природи і тварин нашої планети. Активно долучаються до цього і Запорізька громада.
     Цього року організатори програми «Наші вірні друзі» – Українське  товариство  охорони природи «Укрприрода». Керівник проекту «Світ без жорстокості» Ніхотіна Ірина пропонують:
     –  заходи,  яки спрямовані на виховання екологічної етики в ставленні до тварин і рослин.
     У програмі задіяні:
 – учні запорізьких шкіл;
– колективи шкіл мистецтв;
 – волонтери;
– клуб авторської пісні,        
    Передбачені консультаційні пункти:
– доктора ветеринарної медицини;
– психолога;
– кінолога;
– 5 локацій для проведення майстер-класів.  
Запрошуємо всіх небайдужих до проблем братів наших менших.
Контактний  телефон та електронна адреса: (067) 106 02 01
fialka2404@gmail.com  оргкомітет – Ніхотіна Ірина.