Ліки замість квітів

3 жовтня, вихованці 6-ої Запорізької Гімназії зробили цінний та дуже корисний подарунок для бійців 9-го полку оперативного призначення НГУ.

У рамках благодійної акції «Ліки замість квітів» адміністрація гімназії разом з учнями 8-А класу передали медпрацівникам військової частини 3029 велику кількість ліків та медичних матеріалів: противірусні препарати, жарознижуючі, ліки від кашлю та багато іншого. Серед пакунків з ліками військові знайшли патріотичні малюнки від маленьких вихованців гімназії з побажаннями миру, які вже найближчим часом відправляться до бійців у зону АТО.
Подібна акція ініційована адміністрацією гімназії та проходить не вперше. До благодійності залучаються учні разом з батьками, висловлюючи таким чином подяку українським військовим.
«Хлопці та дівчата з нетерпінням чекали на ваш візит. Ми дуже раді що ви в нас є, і ми можемо таким чином вас підтримати. Батьки разом з дітьми активно долучаються до нашої ініціативи та готові й надалі надавати допомогу бійцям 9-го полку оперативного призначення.» – зазначила керівник проекту «Патріотичне виховання» Євгенія Григоровська.

 

Олег Соловйов