На Запоріжжі поліцейські провели профілактичну лекцію школярам

У Мелітополі працівники поліції ювенальної превенції відвідали школу та провели правовиховну лекцію.

2 жовтня співробітники Мелітопольського відділу поліції та служби у справах дітей завітали до загальноосвітньої школи № 7 та провели профілактичну бесіду з учнями 7-8 класів.

 

Під час зустрічі поліцейські ознайомили дітей з вимогами чинного законодавства, правилами поведінки та алгоритмом дій у разі виявлення підозрілих предметів. Також правоохоронці розповіли школярам про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення правопорушень. Окрім того, діти подивились два фільми, присвячені профілактиці правопорушень серед підлітків.

Це вже не перший такий захід. Працівники поліції постійно проводять профілактичну роботу з дітьми та відвідують школи. З метою забезпечення соціально і правового захисту дітей, виявлення учнів, які без поважних причин не розпочали навчання, інспектори ювенальної поліції також проводять рейди. Так у Мелітополі з початку навчального року стосовно батьків, діти яких не відвідували школи, поліцейські склали 4 адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нагадаємо, що під час фестивалю «Відкриті уроки футболу» поліцейські провели профілактичні бесіди з дітьми та нагадали їм правила поведінки на стадіоні. https://goo.gl/mcAf8c

Відділ комунікації поліції Запорізької області