На Запоріжжі у Василівському коледжі педагогам не доплатили зарплату, а студентам переплатили стипендії

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області в ході ревізії фінансово-господарської діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету перевірили й відокремлений структурний підрозділ «Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», де встановили фінансових порушень на суму 422 тис грн, з них 166 тис грн, що призвели до втрат.
У ході ревізії виявлено, що через не нарахування заробітної плати за години педагогічної роботи за спеціальним фондом працівники коледжу недоотримали належних їм виплат у сумі 243 тис. гривень.
Також встановлено покриття витрат у сумі 87 тис. грн. за рахунок загального фонду державного бюджету, пов’язаних з наданням платних послуг, які повинні фінансуватися із спеціального фонду.
Окрім цього аудитори встановили зайво нараховані та виплачені студентам коледжу стипендії, грошові компенсації на харчування та допомоги на літературу; зайво нараховану та виплачену заробітну плату працівникам закладу та перераховано єдиний соціальний внесок; неперерахування до бюджету коштів, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду, проведених у минулих бюджетних періодах. В цілому ці порушення фінансової дисципліни, що призвели втрат, становили майже 80 тисяч гривень.
За допущені порушення 4 посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.
За результатами ревізії застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Прес-служба управління Східного офісу

Держаудитслужби в Запорізькій області