Під час пленарного засідання 15-ї сесії облради депутати вирішили низку нагальних соціальних та інфраструктурних питань регіону

Під час 15-ї позачергової сесії Запорізької обласної ради депутатам вдалось вирішити екстрені питання, які стосувались забезпечення доплат до мінімального рівня заробітної плати та підвищення окладів для працівників системи охорони здоров’я та освітян, придбання шкільних автобусів, матеріального забезпечення запорізьких військових, врегулювання заборгованості КП «Соцкомуненргія» напередодні опалювального сезону.
Так, більшістю голосів депутати ухвалили обов’язкові виплати заробітної плати працівникам 29 комунальних закладів освіти, 19 ПТУ та 61 комунальної установи охорони здоров’я обласного підпорядкування. Нагадаємо, у зв’язку із гарантованим забезпеченням доплат до мінімального рівня заробітної плати та підвищенням окладів для працівників системи охорони здоров’я та освіти фахівці залишались без належного фінансування. Сума, яку виділено з державного бюджету та розподіл якої було затверджено рішенням сесії, – 45,8 млн. грн.
Погодили депутати й придбання шкільних автобусів (на умовах співфінансування) для чотирьох територій області на суму 4,5 млн. грн..   
Не викликало питань й виділення коштів на облаштування футбольних майданчиків зі штучним покриттям для семи територій області. Частка обласного бюджету становитиме 3 млн. грн..
Завдяки прийнятому депутатами рішенню, 20 територій області будуть забезпечені сучасними медіотеками. На облаштування медіатек, ініціатором відкриття яких стала Марина Порошенко, в обласному бюджеті передбачено 1,95 млн. грн..
На фінансову підтримку з обласного бюджету в сумі 1,7 млн. грн. можуть розраховувати і військова частина 3029, військова частина 3033 та слідчий ізолятор.
Не менш важливим із прийнятих на 15-й сесії рішень стало виділення коштів на погашення заборгованості КП «Соцкомуненргія» ЗОР перед Нафтогазом.