Спортивне свято "Спорт для дітей. Діти - за мир!"

Запрошуємо Вас на спортивне свято “Спорт для дітей. Діти – за мир!”, що проходитиме на стаідоні “Локомотив” (Класичний приватний університет) за участю команд учнів 1-4 класів шкіл Олександрівського району, дітей внутрішньо переміщених осіб за підтримки благодійного фонду Карітас Запоріжжя, Класичного приватного університету та Запорізької дитячої громадської організації “Дитячо-юнацький футбольний клуб “Голкіпер”.
    Свято відбудеться в рамках проекту “Миротворчість. Шлях надії” 6 жовтня об 11:00.
Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»