Студія соціалізації для дітей з особливими потребами

Студія соціалізації для дітей з особливими потребами (аутизм) продовжує свою роботу. Заняття побудовані для всестороннього розвитку цих дітей: їх сприйняття, фізичного

виховання, соціальних та комунікативних навичок, на покращення орієнтації в просторі та координації рухів.
    Вірно побудована структура занять з фізичної активності для дітей з розладом аутичного спектру знижує ступінь самостимулюючої поведінки. Також вона підвищує когнітивні та академічні навички, і сприяє поліпшенню навичок з планування та саморегуляції. Все це допомагає в розвитку комунікації та мовлення.
    Студія соціалізації для дітей з особливими потребами працює в рамках проекту “Національна мережа для дітей та сім`ї” благодійного фонду “Карітас Запоріжжя”. Чекаємо щосереди о 15.00 в кабінеті №14 (вул.Семафорна, 8).  

 

Довідка:
    Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8.
    Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Відділ коммунікацій благодійної

організації «Благодійний фонд Карітас Запоріжжя”