Запорізькі поліцейські нагадали школярам правила поведінки на стадіоні

Поліцейські взяли участь у щорічному фестивалі з уроків футболу для школярів, який спрямований на популяризацію серед неповнолітніх здорового способу

життя та залучення їх до занять спортом. Під час заходу в інтерактивній формі правоохоронці провели профілактичні бесіди з дітьми та нагадали їм правила поведінки на стадіоні.

 

3 жовтня відбулось урочисте відкриття П’ятого фестивалю «Відкриті уроки футболу» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Запоріжжя. Поліцейські вважають, що найкращою профілактикою дитячої злочинності є пропаганда здорового способу життя. Тож долучилися до фестивалю.

У день відкриття на стадіоні зібралося близько 150 дітлахів з загальноосвітніх шкіл. Як і годиться, спершу маленькі футболісти зробили розминку. Для учнів діяло 12 факультативів, де діти могли удосконалити свої вміння.

Працівники відділу ювенальної превенції розповіли у доступній формі дітям правила безпечної поведінки під час футбольних матчів, яка передбачена відповідальність за вчинені там правопорушення та які підрозділи поліції охороняють громадський порядок під час змагань.

Фестиваль триватиме до 6 жовтня. Діти зможуть займатися футболом, який є відкритим для всіх, незважаючи на наявність обдарованості, незалежно від статі та соціального статусу сім’ї.

Нагадаємо, що працівники ювенальної превенції організували футбольний матч між поліцейськими та вихованцями дитячого будинку. https://goo.gl/8cZ9ZG

Відділ комунікації поліції Запорізької області