Гурт „Brutto” у Запоріжжі розпочав всеукраїнський тур на підтримку нового альбому „Рокі”

5 жовтня у ПК „Дніпроспецсталь” можна було зануритися у справжню рокову атмосферу. На концерт гурту „Brutto”, яким розпочався всеукраїнський тур на підтримку нового

альбому „Рокі” у Запоріжжі, прийшли, головним чином, люди за 30, багато було родин з дітьми (хоча тексти гурту досить брутальні).
Запоріжці зустрічали білоруських „рок-партизанів” дуже гаряче, але поведінка була дуже коректною: хто хотів – стрибав, хто хотів – сидів, на сцену ніхто не ліз і стільців не ламав.
Сергій Міхалок порадував ще більш спортивною поставою, та гімнастичними стрибками, скандував між піснями свої лозунги на кшталт: „Хто ми – Brutto, чого хочемо – щоб було круто”. Гурт порадував дуже якісною музикою та вокалом – тепер в команді чотири вокалісти, загалом звук – як на гарному студійному запису. Фани гурту могли купити диски (100 грн.), футболки (200 грн.), кепки (300 грн.) та інші речі з символікою гурту „Brutto” .
Нові пісні, як завжди, були достатньо сатиричними, зокрема й про „велику політику” (композиції „Ты – человек”, „Черный обелиск”, „Середні віки” та „Рокі”, „Родны край” та „Чорний саботаж” на вірші Сергія Жадана). Дуже проникливо прозвучала пісня „Гарри”, в якій парадоксальним чином (простенька мелодія та нарочито безграмотний текс) відображено сучасний настрій і почуття українського суспільства. Ще один з багатьох парадоксів Міхалка – „Не быць скотам” на вірші класика білоруської літератури Янки Купала („Хто ты гэткi?”, 1908 рік).  Прозвучали й старі речі, як „Капітал”, але в більш агресивному виконанні, пісні з альбому 2014 року „Матрешка”. Загалом до альбому “Рокі” увійшло дванадцять композицій на російській, білоруській, українській та англійській мовах. „Воины света” прозвучали в середині концерту, а завершилася зустріч дуже тихою й ліричною піснею-подякою „Вечірнє сонце” на вірш Ліни Костенко.
Проводжали запоріжці Сергія Міхалка та його  гурт „Brutto” стоячи та оваціями.